Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-14, 14:44   #1377
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Tia bez zdjęć nawet uwielbiam te posty "wyszły mi rude odrosty co ja mam zrobić?"
Moja rada: założyć worek na głowę, wtedy nikt nie zauważy
worek po kartoflach najlepiej albo reklamowke eco z marketu

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hmm powiem tak: mniej rudo jest napewno, ale jeszcze długa droga przede mną Swój aktualny kolor oceniłabym jako błotniasty () złocisty blond

Ciężko mi w tą szarówkę zrobić dobre zdjęcie więc daję kilka, które wyszły najlepiej.
ex do dupy jest ja ci mowilam ze te farby to w piz*...
nie obraz sie ale jest za jasno i za rudo- jezeli fotka 3 i 4 oddaja w miare wiernie kolor.
co to byl za odcien co farbowalas?
ja bym walnela albo wbisa jak princeska, albo profeske jak alfa i dowalila mixa fioletowego albo niebieskiego i na 3% oksy i nie ma bata zawsze mozesz isc do fryz ale od reki popros o mixa do farby- chocby ci odradzala. bo wyjdziesz z czym przyszlas- u princeski wlosy juz sie nasycily popielem, u ciebie widze jasnieja a nie łapia szarowy

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
No nieładnie blond laleczki, dziewczyna jest zdesperowana a Wy sobie o zyciu dyskutujecie
a pani paulinka to na plotki nie wpada nie?

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Tak, tzn chyba tak Wg. rady bunny rozcieńczałam 9-tkę Nie jest tak fest ciemno, zdjęcia takie przez szarówkę za oknem I niee, loreali już nie chcę
Zaczynam na poważnie rozważać pójście do fryzjerki ze zdjęciami i farbowanie w salonie Nie mam już pomysłu na ten rudy, a trochę kasy na to idzie... A tam może jakiś toner by mi położyła na farbę i jakoś wykombinowała ten popielaty blond
toner sie zmyje... wlosy sie popielem nie nazra

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
też tak myślę

Pamiętasz ja też mówiłam, że nie chcę Loreali, a mama mi kazała wziąć,bo sobie też kupiła,a stwierdziła,że mam kurczaka na głowie to wzięłam i jestem zadowolona
pójdziesz do fryzjerki, może położy Ci jakiś toner, ale później czym będziesz robiła odrosty?
no i wlasnie, potem bedzie wymywajacy toner i odrosty w innym kolorze.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziękuję Króliczku mi też się podoba, chociaż z jednej rzeczy jestem zadowolona
widzisz warto bylo pocierpiec chwile
pokaz kiedy fotke z buzka i niebieskimi szkłami mysle ze bedzie mega
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora