Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-19, 10:49   #2054
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ja farbuje odrost co 3-4 tygodnie , a piankami lub tonerami odświeżam kolor jak widze ze się wypłukuje. tak co 2 tygodnie powiedzmy czasem co 3 tyg to zalezy od mycia włosów i tego czym myje włosy.. tak toner czy pianke możesz nawet co tydzien kłaść, one nie szkodzą włosom..

wez_umrzyj - kolor super, mam tą piankę i też się zastanawiałam ja ona wyjdzie bo na opakowaniu wygląda średnio..
Vanilka- ale włosyyy aaaa

PS Weronisia jak ty nie masz dostępu do pianek a byś chciała to ci mogę jedną oddać akurat nr 33 mam dwie sztuki także mogę ci wysłać jedną ale za przesyłke byś musiała mi zapłacić..
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...tm%3B340%3B340
Kochana jesteś Chętnie wezmę tą piankę. Podaj mi nr konta na priv i ile mam ci kaski przelać.

Cytat:
Napisane przez shila78 Pokaż wiadomość
witam kobietki jako nowa czerwonowłosa
Piękny kolorek



Dziewczyny błagam powiedzcie mi, że w końcu przestanie mi tak spływać ten kolor.
Ja już mam dość.
Myłam włosy 5 razy a z koloru niewiele zostało ja musze je myć co drugi dzień. Nie ma innej opcji.
Podczas mycia wanna jest tak czerwona, jakby ktoś tam świnie zarzynał.
Jak padał śnieg, to z grzywki skapywały mi czerwone krople. Cud, że nie miałam akurat białej kurtki! A co będzie latem?

Ogólnie powiem wam, że załamana jestem tym spływaniem, bo wyglądam taka wypłowiała,że wstyd na ulicę wyjść. Włosów nie mogę rozpuścić, bo wstyd.

Chyba musze położyć kolejną farbę.
Może zamówię tą polecaną przez SugarbabyLove z Directions.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez shila78 Pokaż wiadomość
Co do wieku to chyba ja jestem niestety najstarsza
Zdecydowanie nie
Ja tu jestem najstarsza

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-03-21 o 18:13
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora