Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-29, 11:59   #1467
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
To i ja pokazuję
Baza jest piękna... Kwiatuchy też fajne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ten jest obłędny! dwie cienkie warstwy wystarczyły- Tu bez topa.
Wow... robi wrażenie
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Pokazuję wczorajsze zakupy oraz moje nowe króciaki. Są na zero!!!
To znaczy niektore na może 1mm, bo musiałam dopasowac do tych zerowych, które są więcej przyrośnięte.
Jeeej... jak nie Twoje. To znaczy... ładnie jest, żeby nie było, ale chyba pierwszy raz widzę u Ciebie takie krótkie paznokcie...
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję za komplementy odnośnie mojej bladoróżowej kanapeczki. Jako ciekawostkę Wam powiem, że zrobilam ją na próbę na prawej ręce, a lewej potem mi się nie chcialo przemalowywać i mam na niej ten pioruńsko różowy Bellek. Poszłam nawet z takimi paznokciami po zakupy do Biedry W dodatku w dresie i adidasach, a normalnie nigdy tak nie wychodzę. Nie wiem co się ze mna dzieje
Dla złagodzenia efektu nadmienię, że na pyszczku miałam za to pełny make-up i Fyrinnae na oczach
Padłam
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam Meteora
SV mi go zjadł z końcówek
Mru
Aż tak bardzo nie widać, przynajmniej mi się mocno to nie rzuca w oczy
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ten rysunek dostałam w prezencie na 40kę Zwróćcie uwagę na paznokcie. Przypominam, że jeszcze wtedy nie byłam pazurkomaniaczką, a tendencja jest wyraźnie zaznaczona

W ogole śmiesznie wyszło z urodzinowymi prezentami, bo dostałam trzy portrety od niezwiązanych ze sobą znajomych i każdy był w zupełnie innym stylu. Pokażę Wam dwa pozostałe, tylko nie padnijcie
Mega, świetne prezenty
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Nef mi potrzebna, bo jak wracam na weekend do domu to wolę mieć jedną tu a jedną w Warszqawie wqięc tak mi wygodniej a tylko 4 zł drozej
Jasna sprawa, tylko biłam się z myślami czy ja potrzebuję... Pomyślałam że jak to napiszę to uwierzę że nie, ale ciągle się waham...
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Nefty ja miałam to Poshe, jak dla mnie lepsze niż Seche bo mniej mi ściągało lakier
Dobra rzecz... klikam Poshe. Jak coś to zawsze mogę wrócić do zdradzonego INM.
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
WERBLE

W przyszłym miesiącu, pięknym czerwcu, malujemy dla:

SMOOTHLY
Nie mogło być inaczej

Smoo GRATULACJE
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Zmalowalam mani z SE
O mamo...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora