Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 10:02   #4512
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Kochane dziewczyny witam się miałam szalony tydzień w pracy nie miałam nawet czasu zajrzeć do was, w weekend byłam na weselu i dopiero dzisiaj wracam do rzeczywistości. Czytałam was ale tych 20tu stron ciężko mi będzie nadrobić.
Wiem że chwaliłyście cudo od agaszak, zakupiłam je na alphanail i kupiłam też pokazywanego przez meoow "sun of the peach"
wczoraj wypróbowałam żel i fajnie złuszczył policzki dziś mam taką fajną skórę mam nadzieję że da sobie radę z moimi przebarwieniami :confused
u mnie pogoda calkiem calkiem najwazniejsze ze nie pada. pazurki pokaże jak tylko ogarnę zdjęcia.
milego dzionka wszystkim - widzę ze boxowy czas nastał i dziewczyny się cieszą, pochwalcie się też tutaj chociaż odrobinkę co dobrego do Waszych rąk trafiło

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4112481 7]Jak zrobicie ściepę na wypłatę dla małża to mogę nawet na miesiąc zniknąć

Ok... żeby nie było - piaseczkowe kombo

Niebieski nr 55 raz jeszcze, jak wyszło słonko to udało mi się złapać drobinki.

Srebrny czyli 51 nie do końca mi do karnacji pasi w rzeczywistości, ale jest fajny. Tyle że 4 warstwy go nałożyłam, bo przez jasną bazę był bardzo prześwitujący.

Te dwa są mocno brokatowe, znaczy mają dość duże drobiny.

A 57 jest już bardzo kryjący, to 2 warstwy. Nie mogłam się zdecydować, więc wrzucam dużo fotek Tym się genialnie maluje - on miał konsystencję gęstego żelu, łatwo się nakładał ale się nie paćkał na boki, miodzio.

Wsionkłam... Chcę jeszcze 52 i 58, albo 59, ewentualnie wszystkie trzy [/QUOTE]

piaski wymiatają mega, chyba moja kolekcja się powiększy mam 3 sztuki ale chce wiecej jak tak kusicie
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora