Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-20, 12:33   #149
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: dziwaczna cera BAAARDZO MIESZANA - dziewczyny co z tym zrobic?? HELP!!

no kupilam dzisiaj filtr - Bioderma 50, tonujacy (promocja w Superpharmie - 45zl!!) Pani w sklepie powiedziala ze nie bede sie po nim blyszczec i ze kolor nada sie do mojej karnacji (lekko sniada) zobaczymy!dam znac

ale mam jeszcze pytanko: jak na razie uzywam do nawilzania tego Ceralanu ktory odnalazlam w domu. uzywam go od tygodnia i w tym czasie pojawily mi sie jakies 3-4 brzydkie pryszcze - czy to znaczy ze ten krem mnie zapycha?? czy po prostu taka skora (bywalo ze wyskakiwalo mi ich duzo wiecej wiec 3 to nie tragedia jednak chcialabym zeby nie bylo ich wcale!!) jak poznac ze krem zapycha?? po ilu dniach i jakie sa tego oznaki??

a oto sklad tego Ceralanu, bo nikt go nie zna firma to Orion Pharma z Finlandii:

Aqua, Parafinum Liquidum, Sorbitan Stearte, Stearyl Alcohol, Polyacrylamide, Cetyl Alkohol, Phenoxyethanol, C 13-14 Isoparaffin, Milk Lipids, Laureth-7, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Ceramide 3, Propylparaben, Isobutylparaben

chyba dosyc duzo tu alkoholu, z tego co sie zorientowalam. To dobrze dla mojej cery czy nie bardzo??

czy cos moze mnie tu zapychac??

czy zmienic ten krem na inny (planuje Welede irysowa, ale myslalam ze najpierw wykoncze to co mam - czyli ten krem o ktorym pisze i Ratunek dla skory Eris - ten dopiero wyprobuje)??

Drogie Znawczynie, prosze o pomoc
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora