Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-26, 22:27   #3143
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
cześć, mam pytanie i proszę o poradę. Od dwóch miesięcy chcę z czerwieni zejść na blond. D;a porównania wkleję zdjęcia, proszę o odpowiedz.
Na czerwien, miesiac temu polozylam jasną czekoladę, ale to nic nie dało prócz lekkiego wyrównania kolor - wgl kolorystycznie nie było tragedii bo praktycznie nie pokryła moich czerwonych włosów Mam plan nie farbować włosów do grudnia, ale to ciężko już mi idzie bo widzę ponad 2 cm odrosty (kuracja drożdżami i inne wspomogła wzrost). Co dalej? Dodam że rozjaśniacz już kiedyś kładłam i za specjalnie pięknie to nie wyglądało
1. kolor nałożony ponad 2 miesiace temau
2 kolor który chcialabym uzyskac (zdjęcie z internetu, służy tylko do pokazania koloru)
Zrobiłabym dekoloryzację np. Chantalem (są też inne dekoloryzatory), pozniej dla utrwalenia osiągniętego koloru farba garnier 110 (raczej nie może być ciemniejsza, bo po dekoloryzacji pozostanie zbyt mały efekt). Pozniej ocenisz co wyszło i położysz farbę docelową - tak na oko jest to poziom 7/8, ale żeby go uzyskac po dekoloryzacji musisz połozyć coś z poziomu 9, bo włosy moga reagowac na farbę mocno pijac farbę i ciemniejąc w trakcie farbowania - tak najczęsciej jest po rozjaśnianiu.

Jesli dekoloryzacja nie da pożądanego koloru, to możesz kłasc coś z poziomu 8 - najwyżej bedzie nieco ciemniej niz na zdjęciu koloru który chcesz uzyskac, ale za to bez większych zniszczeń.
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując