Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-27, 08:32   #2460
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Bry.

Najpierw nadrabianie, w międzyczasie maluję dla Cooone

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Cooone pokazuję mani dla Ciebie chciałam Ci życzyć wszystkiego dobrego, dużo szczęścia i spełnienia marzeń i oczywiście lakierów - tych lakierowych życzeń po prostu nie może zabraknąć namalowałam dla Ciebie gejszę, bo jest to postać, która ma w małym palcu ikebanę - sztukę układania kwiatów - robisz cudowne różyczki ogólnie gejsza jest mocno związana ze sztuką, a Ty robisz cudne wzory i chiński znak miłości - kochasz wszystko, co futrzaste wszystkiego naj
Cudowna ta gejsza
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
spam, jeszcze mokry
Wibo EG 169 - 4 warstwy solo + warstwa Poshe
Ale zadziornie
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Szkoda, ze w sztucznym świetle, ale i tak urywa!
Przepięknie
Też się jarałam tym złotkiem na czerwonym bellku - nawet na bloga miałam to wreszcie wrzucić bo mi fotki zalegają jeszcze z końca października...
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Cooone! Samych lakierowych perełek i udanych mani Wszystkiego dobrego dla Ciebie

Moje mani, kwiatkowe - podróba Twoich Baza jest bardziej koralowa niż różowa... i wzorki nie są idealne i się rozmazały...
Coś mi styki nie łączą bo widzę kiście winogron zamiast różyczek. Ale mani piękne - a kokardki...
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43897572]
Ekhm,ekhm będę przemawiać
Cooone,koncepcja w mojej głowie była inna,ale jak spróbowałam na wzorniku to wyszło fatalnie i pomyślałam że takiego mani nie mogę dać na święto.
Zmalowałam takie różyczki,nie są idealne tak jak Twoje,ale kojarzą mi się z Tobą,Twoją delikatnością.Czerwień symbolizuje miłość,Twoją miłość do zwierzątek.
Kochana w dniu Twojego święta życzę Ci samych przyjemnych chwil,spełnienia marzeń i wszystkiego naj naj naj

[/QUOTE]

Naprawdę ze mną źle, bo teraz z kolei widzę rzodkiewki...
Nie no... Chu - jest ślicznie To ja się jeszcze nie obudziłam


Jeżu... winogrona, rzodkiewki... źle ze mną. Dobra, teraz ja idę malować, zobaczymy czy dalej będę taka mundra
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując