Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 10:26   #3088
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43904212]
Bardzo ladny ten odcien.
--------------------------------------------------------------
Minal tydzien a odpowiedzi od MACa nie ma .[/QUOTE]
Ładny, tylko to PP, który stosuje się wyłacznie pd cienie, sam nie wygląda za ciekawie, za duży brokat, a zero koloru, jednak jako baza wydobywa piekno cieni podwójnie.

James, na to pytanie o róznice cen w Euro?


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajnie, że Ci się podoba . Na razie przejrzałam na szybko słocze i wydaje mi się, że nie mój kolor, ale jeszcze zrobię wnikliwszy przegląd. Na razie skutecznie się wzbraniam .

Mnie dość pozytywnie zaskoczył z kolei PP Frozen Violet. W zasadzie nie liczyłam na wiele, chciałam po prostu kosmetyczkę i dwustronny pędzelek, dlatego zestaw z tym PP kupiłam . Wprawdzie nie jest to najłatwiejszy w obsłudze Paint Pot (jak np. Perky), no i ma spore drobiny, ale kolor ma ciekawy, taki niejednoznaczny, a takie lubię.
Bo Frozen Violet jest ładny, tylko trzeba umiejętnie go obsługiwac, przez te drobinki. Tak samo jak Genuine wymaga specjalnego traktowania. Z tym, ze Genuine jeszcze wiecej ma sam brokat, wiec tylko pod cienie moze byc. Ale dobrze zestawiony odwdzięcia sie po stokroć
Ja nim sie zdecydowałam na Genuine to pierdyliard razy ogladalam słocze w necie. I za kazdym razem ciezko mi bylo pdojac decyzje, bo z jednej strpny cos mi mowilo, ze nie, a z drugiej ze tak

Pokaż na oku coś z tym PP na swatchowym

A jesli chodzi o paltkę Cool, to może w innych konfiguracjach jednak zyska Twoje uznanie. Mnie bardzo podeszła. U mnie zimno wypada. Nie jest ciepła.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora