Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-20, 16:35   #955
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Aali Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu stanowczo odradziłabym kolezance przebijania jezyka u kolezanki. Niech idzie do porządnego studia bo to sie moze bardzo źle skonczyc. Ja wszytskie moje kolczyki robilam sobie sama ( pępek 2 razy, obie brwi, nos chyba z 4 razy bo jak mi sie nudzilo to zarastało a później znowu mi sie zachciało i tak w kółko, płatki uszu, chrząstki w uszach) ale jak zdecydowałam się na kolczyk w jęzorku wiedziałam ze musze isc do studia bo język to miejsce z którym nie ma przelewek. fakt ze boli najmniej ale to jednak miejsce w jamie ustnej,cholernie wrażliwe. Naprawde odradziłabym stanowczo robienia tego zabiegu przez osobe niewykfalifikowaną i w nie sterylnych warunkach. Pozdrawiam
ja jej powiedzialam co o tym mysle ale skoro sie uparla to jej problem...ja jej moge zagwarantowac sterylnego kolczyka jedynie i igly w tym wypadku o reszte niech sie martwi...nie moj jezyk nie moja sprawa
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora