Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zenkowych kuszeń ciąg dalszy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-17, 11:44   #1183
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy.

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Testuję helenkę od stycznia i nie mam pojęcia czym się ludzie zachwycają... krycie mocno średnie, a nie mam problemów z cieniami pod oczami, a na dodatek strasznie schodzi, roluje się, włazi w niewidoczne zmarszczki - nawet zafiksowany pudrem... Za to do rozjaśniania podkładu jest ok Zdecydowanie lepiej sprawdza się u mnie TimeBalm.
Ja chcę kliknąć Silk Foundation Laury Marcier, ale cały czas waham się czy brać kolor cream ivory czy soft...
napisz mi szybko na pw adres. Wyslę Ci próbkę tego dziadostwa.
Mam kolor cream ivory.
Dla mnie to najgorzej wydane 150zł było. Puder wazy się na twarzy, podkresla wszystkei zmarszczki ( a nie ma ich wiele). Odradzałaby Co zakup w ciemno. Strasznie liczyłam na ten podkład do dw już mnie po latach używania znudziło. Z podkulonym łbem kolejne dw kupiłam.
Może Tobie akurat będzie służyć, ale ja się strasznie zawiodłam.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja lubię Magica z HR, zużyłam dwa opakowania swego czasu i po dluzszej przerwie zatęskniłam. Sensual Skin Enhancer z KA jest świetny ale za gesty/za ciężki pod oczy.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tez lubię magica. To jednak mój pierwszy korektor i porównania nie mam. Do ukrycia też za wiele nie. Ot wyrównanie kolory. U mnie w zmarszczki nei wchodzi. I jaki wydajny skubany. W moim przypadku na wiele miesięcy jedna tubka.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2014-04-17 o 11:50
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując