Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-17, 21:02   #1799
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziękuję dziewczynie, która wkleiła mi link do wątku o Pat&Rub ( nie mogę znaleźć wypowiedzi by zacytować )
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Wcześniej chodziłam do Kasi Bogdańskiej. Dużo w necie o niej pisano, że jest ekstra, ale ona w pewnym momencie zaczęła już tylko szkolenia prowadzić i ona poleciła mi Karolinę. Szczerze mówiąc to jestem z niej nawet bardziej zadowolona. Więc skoro dla mnie jest lepsza od najlepszej z najlepszych to wydaje mi się najlepsza hah

Brwi robią w sklepie przy stanowisku benefita, mi to akurat jakoś nie przeszkadza, chociaż niektórym może. A ogólnie trwa to ok. 30 min.
Ok, muszę zadzwonić i sie umówić Może cud sie zdarzy i w końcu ktoś mi wyczaruje normalne brwi
A 30 mi z henną? Płaci się przy kasie?
Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Czy Któraś z Was robiła zwrot w Douglasie online? Długo trzeba czekać na pieniążki? Pytanie retoryczne - wszystkie gratisy trzeba odesłać ?
Ja o to pytałam na infolinii i powiedziano mi że wszystko. A jak dopytałam szczegółowiej czy jeśli jakiś produkt ( kosmetyczny) - sampel, który był w gratisie juz otworzyłam/psiknęłam też mam dołączyć to powiedziano mi że wtedy tego nie
Ostatnio robiłam zwrot. Dostałam już maila że dojechał do nich więc chyba jest zatwierdzony ( pomimo braku 2 próbek perfum i jednego mini kremiku). Teraz czekam na przelew.
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora