Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-31, 11:53   #3
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: artykuł o zimie - wątpliwości i niedosyt :)

Joey napisał(a):
> Kruszynka Chciałam założyć podobny wątek, ponieważ ja też czuję "niedosyt informacji" Zdziwiło mnie, że nie ma w kolorach oczu wymienionego zwykłego brązowego, tylko od razu brązowo-czarny, co na pewno nie jest moim kolorkiem. Jak popatrzeć pod światło na moje brązowe oczy, kiedy źrenica jest bardzo mała, można dostrzec odcień złoto-zielony i to mnie zmyla Myslałam że jestem Zimą a tu kicha
> Druga sprawa to kolor skóry i opalanie. W okresie kiedy słoneczko zbyt mocno nie grzeje, mam karnację bardzo bladą (piegów brak), naprawdę bardzo bardzo jasną. Latem twarz kompletnie nie chce się opalić, a kolor reszty ciała przybiera odcień brzoskwiniowo-złoty i dalej nie idzie w żaden brąz.
> Reszta opisu Zimy pasuje do mnie jak ulał, chociaż kiedyś czytałam też na innych stronkach artykuły to Jesień również zdarzało się ze pasowala do mnie. No ale brązy chyba do mnie nie pasują zbytnio, moze jak jestem opalona bardziej.
> Dlatego z utęsknieniem czekam na opis Jesieni na wizażu!
> I jeżeli Pani która to pisała, czyta właśnie moją wypowiedz to prosiłabym o odpowiedzi:
> 1. Czy Zima może w dziecinstwie mieć jasne włosy które z wiekiem ciemnieją? (Spotkałam sie z róznymi opiniami na ten temat, jedni twierdza ze to cecha charakterystyczna jesieni, inni - zimy)
> 2. Na jaki kolor opalają się Królewny Śnieżki?
> 3. Czy Zima może mieć zótły (ew. złoty) odcień brązowej tęczówki (pod słoncem, tuż przy źrenicy kiedy jest naprawde zwężona)?
> Dziękuje


Nie martwiecie sie dziewczyny, niewiele jest osob pasujacych jak ulal do opisow. Ba.. rozni kolorysci maja troche inna charakterystyke kazdego typu. Poza tym kazdy przez np piwne oczy rozumie cos innego (dla mnie to prawie to samo co orzech), a przy tak niewielkich niuansach odcieni latwo o nieporozumienie. Najlepsza metoda jest ta stosowana przez kolorystki - sprawdzic, w jakich barwach twarz wyglada najpiekniej i wg tego okreslac typ urody.
Jesli chodzi o pytanie Joel - na pierwsze odpowiadam taki trzecie: tak - w sloncu, na drugie - nie mam pojecia, moja mama jest "sniezka" i opala sie bardzo slabo, slonce jej prawie nie rusza.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując