Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czym ja wogóle jestem..... lato, jesień, zima...mija ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-11-26, 15:58   #6
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: czym ja wogóle jestem..... lato, jesień, zima...mija ;)

Przez długi długi czas tylko czytałam artykuły na temat "pór roku" i gapiłam się w lustro. Nie wiedziałam czy jestem zimą, czy jesienią (to tak jak ty ). Jednym razem widziałam u siebie złote refleksy we włosach, innym razem byłam przekonana że odcień mojej skóry jest chłodny, i tak dalej. W jednej chwili bylam przekonana ze jestem jesinia, za chwile-zimą. okazuje sie ze nie tędy droga. Jezeli pasujesz do np. dwóch opisów-zimy i jesieni- to tak jak ja. Ale pamietaj ze te opisy to tylko teoria, najwazniejsze jest to, w jakich kolorach dobrze sie czujesz. Moja rada jest taka: pewnego dnia, przy świetle dziennym, (o tej porze roku to by musiało byc ok.12-13 ), stan przed lustrem z mnóstwem różnokolorowych ciuchów pod ręką. I sprawdzaj w czym ci jest dobrze. Na początek sprawdz czy dobrze wyglądasz w kolorach ciepłych (szczególnie POMARAŃCZOWY, który w kazdym bez wyjątku odcieniu jest CIEPŁYM kolorem, z innymi nigdy nic nie wiadomo... jesli w kolorze pomaranczowym skora wyglada szaro-na 100% jestes typem chłodnym). Potem juz tylko zastanow sie czy dobrze ci w intensywnych czy przygaszonych barwach. Zdaje mi sie ze latem nie jestes-brazowe oczy i wlosy to raczej wykluczają- pozostaje zima i UWAGA-nie zapominaj ze jest tez typ mieszany LATO-ZIMA (ktorym jestem ja, jak sie okazało ) Wklejam ci zdjecie takiego typu zebys mniej wiecej wiedziala jak to wyglada. Do takiego typu mieszanego pasuja raczej przygaszone barwy, do zimy-intensywne. Sama sprawdz w czym ci lepiej. Zamieszczam palety kolorow dla jesieni, lata-zimy i zimy pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując