Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-23, 18:54   #111
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość

Są też i tacy co nie kąpią się tydzień się nie kapią i zębów nie myją - ci to dopiero czas oszczędzają
To że włosy się nie przetłuszczają nie oznacza, że nie trzeba ich umyć. Włosy się zwyczajnie brudzą a kurz i zapachy chłoną dużo szybciej niż skóra. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem Waszych narzekań na mycie włosów, ja po prostu uwielbiam myć włosy, a dodam że mam długie i wypielęgnowane
to oczywiste, że nawet jeśli włosy się nie przetłuszczają to i tak trzeba je w miarę często myć. Jednak codzienne mycie bywa naprawdę uciążliwe i zabiera dużo czasu, jeśli jeszcze te włosy trzeba ułożyć, wyprostować itp.
Moim marzeniem jest mycie włosów chociaż co drugi dzień... Myję włosy co wieczór i rano po spaniu jak wstaje to może nie są już przetłuszczone, ale świeżutkie też już nie... Rano jest to niemożliwe żebym mogła je myć, bo wstając o 5.30 i tak nie mam czasu na nic,a co dopiero na mycie włosów, suszenie..ehhh.
Wieczorem przynajmniej nie muszę suszyć i dodatkowo niszczyć i tak suchych końcówek.

Dziewczyny, a czy próbowałyście jakiś witamin w tabletkach albo czegos takiego, co zmniejsza łojotok, przetłuszczanie się skóry? Gdzieś na jakimś z wątków obiło mi się o uszy coś takiego, ale nie mogę teraz tego znaleźć nigdzie...

Muszę chyba kupić ten szampon familijny pokrzywowy. Dobrze on się pieni? Ma w miarę prosty skład?

lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując