Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-14, 23:39   #2129
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Czesc Dziewczynki
Napisze co u mnie z plamami; poniewaz wyjechalam znow w tropiki (..no powiedzmy ze to tropiki) i slonce mam codziennie- uzywalam ostatnio plazy w wolne dni i..przesadzilam troche z opalaniem, na cialo uzywalam spf 30 ale niestety juz po po tym, jak zamienilam sie w..mulatke
Szoruje sie codziennie myjka zeby opalenizna zeszla po primo - nie jestem przyzwyczajona do takiego brazu, secundo - w zwiazku z pow. czuje sie nieswojo twarz nie odroznia sie drastycznie bo stosuje brazer ale cos wam powiem...
plamy zamiast ciemniec to zjasnialy i nie widze ich prawie wcale a wieczorem to juz wogole musze sie dopatrywa nie wiem co sie takiego stalo - od stycznia nie biore tabsow, hormony przestaly szalec a dodatkowo - Chanel essential +50 jest genialny bo widze teraz, ze chroni mnie naprawde dobrze zuzylam cale opakowanie przez 1.5 m-ca i naprawde sobie nie zalowalam; na plazy reaplikowalam filtr (kapelusz+duze okulary obowiazkowo), kupilam kolejne opakowanie Chanel'a i napewno zostane mu wierna (..az do nastepnej nowosci ktora okaze sie lepsza )
Przez ten czas , uzywam codziennie eliksir Estee Lauder (night recovery complex)tylko ze nie koncentrat (bo ten mozna uzywac tylko przez 3 tyg i wylacznie na noc - potem przerwa) - lecz ten, ktory aplikuje sie na dzien i na noc.
Cos w tym musi byc, jesli chodzi o filtry to jestem obowiazkowa jak w przypadku polykania suplementow witaminowych dziewczyny nie zapominajcie o filtrach, moim zdaniem to podstawa
pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplo
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora