Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-07, 07:34   #6
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Jako iż obawiam się, że mój post zginie w natłoku innych, nieśmiało się przypominam i proszę o analizę

Pevonia, Enzymo spherides peeling cream:
water, glyceryl stearate, saponaria officinalis root extract, papain (spherulites), bromelain (spherulites), lecithin, safflower seed oil, titanum dioxide, stearic acid, corn starch, gingko bilboa leaf extract, calendula officinalis flower extract, chamomile flower extract, arnica montana flowerhead extract, horse chestnut extract, pineapple fruit extract, papaya friut extract, lemon peel oil, citric acid, dimethicone, phenoxyethanol, sodium citrae, hydroxyethyl cellulose, methylisothiazolinone

Dodam, że krem poleciła mi moje kosmetyczka, po zabiegu i zdiagnozowaniu mojej skóry jako wrażliwej z tendencją do przesuszeń. Sporadycznie pojawiają mi się drobne zaskórniki i własnie na to, jej zdaniem, ten specyfik mam mi pomóc. Dodam, że na codzień stosuję Hydraphase XL plus Diacneal na noc. Jestem prawie zdecydowana na zakup tego kremu Pevonii, jednak za względu na niemałą canę, wolę zasięgną porady bardziej doświadczonych Z góry dzięki za pomoc
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora