Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pielęgnacja w sezonie grzewczym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-11, 17:02   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: pielęgnacja w sezonie grzewczym

O tym, co można zrobić z twarzą (i samymi kaloryferami ) rozmawiałyśmy sobie niedawno na forum 30+, zajrzyj, ten wątek jest w miarę na wierzchu - dziewczyny wymieniły kilka całkiem ciekawych kremów.
Ja do rąk mam krem z silikonem, sprawuje się nieźle. Kiepsko jest z balsamem - kończę takie wielkie opakowanie owsianego balsamu Avonu, wcześniej byłam z niego zadowolona, ale właśnie przy kaloryferach przestał się sprawdzać, chociaż smaruję się dwa razy dziennie. Problem w tym, że zrobiła mi się taka 'tarka' w niektórych miejscach (głównie barki i przednia część łydek, gdzie mam w ogóle delikatną skórę, bo sobie kiedyś lekko odmroziłam) i właściwie balsam pomaga, ale tylko po peelingu, a ja nie mam cierpliwości robić codziennie peeling. Muszę chyba poszukać czegoś tłustszego po prostu...
Włosy od kilku tygodni staram się jakoś zregenerować, bo trochę miałam zniszczone, więc co drugie mycie stosuję zamiast odżywki maskę, a dodatkowo (oprócz odżywki do spłukiwania) spryskuję je regeneracyjną odżywką Schwarzkopfa w sprayu. Nie jest idealnie, ale to chyba wymaga czasu. Jakoś się o dziwo nie elektryzują od czapki. W zeszłym roku używałam zestawu "zimowego" Pantene i byłam zadowolona.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując