Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera bardzo tłusta - makijaż ślubny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-01-10, 07:23   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Cera bardzo tłusta - makijaż ślubny

Witaj Aniu
Chyba jednak bedziesz musiala zaufac drozszym firmom. Z mojego doswiadczenia wiem, ze bardzo bobry efekt matujacy daje krem (moze to jest i serum) pod podklad Guerlaina (dokladnej nazwy nie pamietam) ale panie w specjalistycznym sklepie na pewno Ci pomoga. Oraz krem Chanel z serii T-control mat. Tych specyfikow czesto uzywaja aktorki na planie filmowym.
Jesli chodzi o podklad to wyprobuj prosze najpierw Revlona colorstay (koniecznie w buteleczce). Bardzo czest malowalam nim panie do slubu, rowniez w lecie i dokonale sie sprawdza.
Bo z podkladem jest ten zasadniczy problem, ze jesli uzyjesz matujacej bazy pod makijaz a potem jeszcze matujacego podkladu to jest ogromne prawdopodobienstwo, ze sie bedzie rozwarstwial.
Dlatego duzo skuteczniejsza jest najpierw baza pod makijaz a potem dopiero normalny podklad. - Pamietaj, zeby tylko dobrze sie wchlonela.

I jeszcze bardzo wazne, zawsze nakladaj podklad (lub baze np.Art Deco) na powieki i je przypudruj przed nakladaniem cieni. Na pewno nie beda sie rozmazywac.

Jesli chodzi o puder transparentny, to jesli masz zamiar sie wczesniej opalic -odradzam. Tego typu pudry zle wygladaja na opalonej buzi. Staje sie bardziej ziemista. W kolekcjach letnich pojawiaja sie bardzo czesto ciekawe kosmetyki w tym i pudry.
Dlatego radze Ci wstrzymaj sie na razie z kupowaniem kosmetykow na slub. masz jeszcze bardzo duzo czasu. Popros panie w sklepie o probki tych kremow matujacych, zainwestuj moze w podklad, na razie w twojej obecnej kolorystyce karnacji.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Agnieszka Zembrzycka

W razie jakis watpliwosci czy pytan, daj znac. Postaramy Ci sie pomoc najlepiej jak mozemy.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując