Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera bardzo tłusta - makijaż ślubny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-01-14, 09:38   #17
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Cera bardzo tłusta - makijaż ślubny

Droga Aniu
TAk powolutku. [img]icons/icon7.gif[/img]
Zachecam do uzywania eyelinera, ale nalezalo by troszke w domu pocwiczyc reke. To naprawde nie jest trudne. Jesli moge Ci cos radzic to zainwestuj w cieniutenki pedzelek. I pocwicz na eyelinerach w kamieniu. Niektore z drozszych firm - Dior, czy Estee lauder ma takie eyelinery w zestawie razem z cieniami. Czytalam rowniez na forum, ze niektore Panie stosuja w ten sposob ciemne cienie, Chyba jak dobrze pamietam Isa Dory. Sprobuj powinny sie sprawdzic.
Natomiast olowkiem nie osiagniesz nigdy cieniutkiego, precyzyjnego rysunku linii.

Jesli chodzi o podklad, to drozsze nie znaczy lepsze. Prosze zaufaj mi i sprobuj tego Revlona, mnie jeszcze nie zawiodl. A zaoszczedzone pieniazki wydaj na dobry puder. Zastanawiam sie caly czas nad dobrym transparentnym pudrem. Guerlain, na pewno mial w swojej kolekcji taki puder. (Duza zlota pudernica). Ja uzywalam nr 2 -perlowego, ale jest jeszcze jasniejszy.
Wyprobuj rowniez najnowszego pudru Givenchy. Nie jest on sypki, sklada sie z czterech bardzo jasnych kosteczek ( znajdziesz W Kosmetykach wszechczasow). Bardzo rpzjasnia cere, jest alabastrowa. ( TYlko blagam nie przesadzaj z ta bladoscia [img]icons/icon7.gif[/img]

I koniecznie zainwestuj juz w roz do policzkow i pocwicz. Najlepiej jest do nakladac srednim pedzlem. I pamietaj lepiej jest nakladac go kilkoma delikatnymi pociagnieciami , niz polozyc za jednym zamachem za duzo koloru.
Przy Twojej cerze ladnie bedzie sie komponowal chlodny roz. Kup bardzo jasny.

Natomiast jesli chodzi o zbieranie sie cieni, to niezwykle wazna jest jakosc cieni. Nigdy nie zawiodlam sie na : Cieniach Diora ( sa rewelacyjne), Max factora, Revlona, i Bourjois - ale te sa na ogol bardzo delitatne.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując