Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Basi - tekst o opalaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-05-09, 21:28   #1
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113

Do Basi - tekst o opalaniu


Basiu!Podobnie jak Ty nie jestem fanatyczką opalania i zawsze ostrzegam moje klientki przed zbyt częstym korzystaniem z solarium czy prażeniem się na słońcu. Przejrzałam Twój nowy tekst - nie przeczytałam jeszcze dokładnie - ale już we wstępie wyraziłaś opinię , z którą się nie zgodzę. Solarium zdecydowanie poprawia samopoczucie. Słyszę to od moich klientek (zawsze wtedy gdy zwracam uwagę ,że już starczy na jakiś czas opalania panie mówią ,że to jest im potrzebne do lepszego samopoczucia). Sprawdziłam sama na sobie - chciałam przetestować sprzęt , który jest u mnie w gabinecie i pierwszą pozytywną stroną korzystania z solarium okazała się właśnie poprawa samopoczucia (już po pierwszym seansie). Mimo zmęczenia nadmiarem pracy poczułam się dużo lepiej.Teraz opalam się wg . programu (możesz zajrzeć do tekstu , który pisałam o opalaniu w solarium), moje ciało wygląda bardzo ładnie , lekka ,ledwowidoczna opalenizna sprawia ,że sama sobie wydaję się bardziej atrakcyjna , zgrabniejsza. Myślę ,że to jest właśnie głowny powód , dla którego ludzie korzystają z solarium , opalają się na słońcu. Walka z opalaniem to jak walka z wiatrakami - nie uda nam się przekonać kogoś kto lubi się opalać aby tego zaniechał. Dlatego ja już z tym nie walczę , ale staram się uświadamiać ludziom ,że opalać trzeba się rozsądnie , bez narażania skóry na uszkodzenia. Uważam ,że można w miarę bezpieczny i łagodny sposób uzyskać ładny odcień skóry . Nie każdy da się przekonać do stosowania samoopalaczy - ja np. nie znoszę zapachu mojej skóry po tych kosmetykach i to żmudne smarowanie się .
Nie pomyśl ,że to iż w moim gabinecie jest solarium ma wpływ na moje opinie - przekonałam się sama na sobie ,że opalanie (rozsądne , z umiarem ,przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności jest miłym relaksem).Pilnuję bardzo aby moje klientki przestrzegały programu bezpiecznego opalania.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując