Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 19:26   #3526
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie namawiaj, bo mam teraz 5 ser na stanie W tym I wostin Reliftin, o którym nie jestem w stanie wyrobić sobie opinii. Przestał mnie podrażniać, od kiedy włączyłam płyn Glymedu - wygląda na to, że mogę go stosować tylko w połączeniu z innym produktem kwasowym (wcześniej z peelingiem Bielendy 40%), no ale wtedy nie wiem, który jak działa Dziwna sprawa.
Poza tym nic teraz nowego nie szukam, mam spore zapasy i w najbliższych 2 miesiącach moja pielęgnacja będzie wyglądała tak:
-micel - Bioderma
-tonik - wspomniana antytrądzikowa Bielenda
-serum na dzień - któreś z posiadanych
-raz w tygodniu płyn Glymed 10% BHA
-przez 3 dni po tym płynie maska Farmony na noc
-a na dzień albo lekki Alantan Dermoline, albo filtr Pharmaceris (jeśli świeci słońce)
W pozostałe dni tylko serum.

Do tego oczywiście matowienie. Ostatnio co 2 godziny muszę ściągać smalec bibułkami (lepszych od Inglota nie znalazłam) albo pudrować, właściwie obojętne jakim pudrem, bo u mnie wszystko matowi tak samo słabo. Mam teraz sypki Celii i swój z krzemionki, Dry-Flo i sypkiego Manhattanu z dodatkiem mikrosfer silikonowych. Nie matuje lepiej od pudrów talkowych z drogerii
Wolę efekt po pudrze, ale w pracy ze względu na wygodę używam bibułek.

Poza tym skończę niedługo 2. opakowanie suplementu z laktoferyną, bez efektów. Nie zrobiłam zapasów w PL, bo specyfik jest słabo dostępny. Nie wiem też, po jakim czasie można się spodziewać zmniejszenia przetłuszczania, ale np po takiej wierzbownicy nastąpiło to szybko, po ok 1,5 tygodnia.

Kiedyś była rozmowa o papkach z płatków owsianych. Jako że sama takiej robić nie chcę, to może znacie jakieś gotowce poza tym z Body Shopu?
kurcze muszę kupić te bibulki z Inglota bo teraz to kupuje poprostu jakie są w sklepach to moze sie na tego inglota skusze jak powykanczam to co mam.

I jeszcze mam zamiar zaczać używać naparu z czystka jako toniku
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora