Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-04, 13:20   #3959
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Hej


sporo czytałam, ogólnie wiem że lepiej diodowy niż IPL

ale.. mój mega kompleks wąsik i zaczeła mi rosnąć broda o zgrozo włosy są blond ale widać je bardzo a na brodze są twarde i długie więc wyrywam

czy laser usunie takie jasne włosy? czy moze lepiej wosk ? wstydzie się pokazywać ludziom czuje się strasznie.. nagle takie coś zaczeło mi się pojawiać.
Powiem Ci tak: żałuję, że gdy na brodzie jeszcze w okresie licealnym zaczęły mi rosnąć takie dłuższe, choć jasne, włoski, to nie usuwałam ich wtedy woskiem.
Zaczęłam je podskubywać palcami a z czasem zamiast jasnych i cienkich zaczęły mi rosnąć grube i czarne, musiałam je usuwać pęsetą i niestety ale na wosk już nie miałam co liczyć bo przecież nie będę chodzić z grubymi i czarnymi włosami w tym miejscu, to nie nogi.
Jestem teraz po drugim zabiegu laserem LS i powoli są efekty.

Natomiast co do wąsika, były tam włoski bardziej gęste niż np. na policzkach ale raczej jasne i ich nigdy nie ruszałam, w zeszłym roku zaczęły mi przeszkadzać bo jednak odznacza się to przy makijażu i zaczęłam usuwać je woskiem u kosmetyczki (nigdy sama nie wyrywałam ich pęsetą czy domowym woskiem) i pewnie będę to musiała robić regularnie ale przynajmniej nie jest to taki wydatek jak laser, który i tak by ich nie załapał, bo są za jasne.

Jeśli obawiasz się iż laser nie złapie tych włosów ale póki co jesteś sobie w stanie pozwolić na to, aby co półtora miesiąca zgłaszać się na wosk, to pozostałabym przy wosku. Jeśli włosy są czarne i grube i nie dasz rady ich hodować pomiędzy woskowaniem to tak jak dla mnie jedynym wyjściem jest laser.
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując