Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Joppa Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-06, 21:07   #134
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To jak tak to chyba mnie skusiłaś na jeszcze jeden zestaw próbek, razem z tymi różami z Twoich fotek. A który uważasz za najchłodniejszy?
już patrzę
Pink Lemonade jest najjaśniejszy. To pudrowy bardzo jasny róż z drobinkami
Plumeria to średni lekko zgaszony stonowany róż, cieplejszy, trochę jakby wpada w brzoskwinię. Też połyskuje
Cranapple podobny jest do różu Plumeria jest jest bardziej zgaszony, i trochę ciemniejszy, widzę w nim cień brązu ale stonowanego. Nie widzę w nim tego cieplejszego odcienia co w Plumerii. Posiada drobinki
Earthen Rose średni brudny róż, dośc spokojny choć wydaje mi się że patrząc na torebki to najbardziej wyrazisty kolor spośród tych czterech. Podoba mi sie najbardziej
Jutro postaram się o swatche w świetle dziennym na ręce.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Aga fajne zamówienie. Czekam na Twoją ocenę minerałów Joppa. Widzę, że korektor light jest całkiem jasny. Napisz proszę jak z jego kryciem. Gdybyś mogła porównać go do korektorów intensive z EDM, to już w ogóle byłoby super.
Lubię Joppa póki co testowałam tylko podkład w wersji full coverage i jest fajnie, po 8 godzinach dopiero lekko sie zwarzył, ale nakładałam go w pośpiechu i dość niedbale. W weekend będę testowac formułę Soft w której pokładam nadzieję
Korektor wypróbowałam tak na szybko, przyzwoicie kryje, ładnie wtapia się w podkład, mam wrażenie że trochę bardziej kryje niż korektory EDM .
Na razie Joppa jest w czołówce razem z Meow i formułą Light Buff'd. Muszę wybrać faworyta
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując