Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-13, 06:38   #4409
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
JEEEEEEST !!!!!!!!!!!!!
Przyszło jedno z dwóch zamówień!!! i to to z pędzlami

Karton padł ofiarą w ciągu pierwszej minuty od odebrania z poczty... nie mogłam się zdecydować czy rozpakować w aucie, czy jechać do domu
Dokonałam jedynego poprawnego wyboru - otwierałam w czasie jazdy jedną ręką grzebiąc w papierach a drugą próbując zmienić bieg
Drżącymi łapkami sięgałam po kolejne maleństwo, serce biło jak oszalałe.. ahhhh jej to była miłość od pierwszego wejrzenia!
Wpadłam do domu, tuchląc piękności przy sercu, rzuciłam płaszcz na łózko, olałam TŻ, wizaż i cały boży świat zamykając się z moimi pieszczoszkami w łazience.
My Precious.. my Precious!

Sunkissed fair i ja od razu poszliśmy na randkę
Spędziliśmy cudne 5godzin i nic nie marudził a ja czułam się bosko


Niżej fotaski dla porównania co i jak namaziałam wszystko nałapkowo i nabuziowo.
Kolorki nieco jasne, dlatego super, że w drugiej paczuszce będą ciemniejsze.
Bardzo fajne zamówienie - sama bym sie o takie nie obraziła i bardzo zazdroszczę niezwykle proporcjonalnej paletki - zwykle był którys kolor w przewadze a u Ciebie taka zgrabna
A co do otwierania paczki - ja zwykle nawet nie doniose do samochodu gdy odbieram na poczcie i juz fruwają papiery
Dojrzewam do kupna trzeciego Long Handled Kabuki - czy to normalne?

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-02-13 o 06:41 Powód: dopisek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora