Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-28, 19:33   #415
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Hmmm jak dla mnie to nie masz typowo słowiańskich rysów twarzy....no ale oczywiście nic w tym złego , po tylu tysiącleciach ludzie się w europie solidnie wymieszali....nie ma już człowieka który w 100% pasuje do dawnych cech antropologicznych.Najbard ziej charakterystyczne dla słowian jest owalna twarz o bardzo łagodnych rysach , i dość płaskiej twarzy oraz głęboko osadzonych oczach - to cechy które wywnioskowano z badań czaszek, z tym że byli to słowianie z późniejszych okresów , gdyż na początku słowianie palili zwłoki !

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

A tu proszę - następny przykład :

http://plfoto.com/zdjecia/672622.jpg

Przeczytałem cały temat, ależ ludzie bzdury wypisują....włosy jasny blond czy też złoty blond niestety są naleciałościami ze skandynawi, niewysocy bruneci brązowych oczach to naleciałość z terenu węgier , lub pozostałość po tzw. sarmatach , hunach oraz typu alpejskiego - spotykanego w górzystych rejonach krajów zachodnio-europejskich . Słowianie są jednym z ostatnich ludów Aryjskich które przywędrowały ze stepów położonych na terenie dzisiejszej południowo wschodniej rosji. Popatrzcie dokładnie i rozejrzyjcie się , takich niepozornych "pyzatych" i rumianych niewysokich szatynów jest u nas w Polsce mnóstwo - bo to jak już mówiłem właśnie uroda słowiańska.Tak w ogóle to błędem jest sam tytuł tematu , nie ma typowo Polskiej urody gdyż Polska była od zawsze wielokulturowa i wiele ludów tu zamieszkiwało , Uroda Słowiańska to niejako uroda Rdzennych mieszkańców ziem tych jak i sąsiednich !

Ps.jeśli ktoś chciałby coś wiedzieć o Prasłowianach - to jeśli tylko będę wiedział - to chętnie odpowiem.

Sława !
Hm no coz jakos to przezyje chociaz sama uwazam, ze wlasciwie blizej mi do Slowian niz do kogokolwiek innego, ale wiadomo, po drodze ktoz wie z kim tam moja rodzina sie zmieszala.

Uwazam tez, ze jest cos takiego jak typowo polska uroda, mieszkajac w Anglii bez problemu i od razu potrafie rozpoznac Polke czy Polaka po twarzy, figurze i stylu ubierania. Wiec cos w tym jest. Nie mowie, ze wszyscy wygladamy tak samo, ale pewne wzorce wygladowe jednak sa. Z Anglikami nie da sie nas pomylic. Oczywiscie nie twierdze, ze potrafie rozpoznac kazdego Polaka, (bo tez w kilku przypadkach bylam zdziwiona )lecz na pewno wielu.
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2009-04-28 o 19:39
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując