Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-15, 11:20   #1630
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

To i ja chcę wiosnę
wybrałam się po krem na te moje ślepia i zaczynam od tych tańszych
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...pod-oczami.htm
zobaczymy jak podziała i plus dla niego że dodatkowa opcja spłyca zmarszczki tylko muszę go sumiennie używać
szukałam oczywiście coś do włosów ale nic ciekawego nie wypatrzyłam tzn.może by się coś i znalazło tylko moja Mamuśka stała obok mnie jak żandarm i mnie pospieszała więc tylko przelotnie wzrokiem ogarnęłam półki

aha zapomniałam dorwałam glorie ,użyłam już chyba ze 3 razy:i jestem na tak ,włosy mięciutkie fajnie się rozczesują ,co dalej to zobaczymy ale dla mnie bije kallosa mlecznego po tych pierwszych aplikacjach ,jak będziecie miały okazję kupić to warto wypróbować za tą cenę,można dostać w Auchanie

dzisiaj wstąpiły we mnie nowe siły : muszę zacząć przygotowania do wiosny tzn; zadbać o ciałko,może jakieś zakupy ciuchowe ,chce mi się zmiany kurcze z chęcią bym się zapisała na jakieś ćwiczenia czy coś,ale praca mi na to nie pozwala,pracuję w różnych godzinach i szkoda mi płacić i cześć zajęć opuszczać

Przegrzebałam swoje archiwum zdjęciowe i znalazłam jedyne zdjęcie jakie mam z kręconymi kłakami ;P

NINEDIN też mnie korci ten radical jak jestem w aptece to wiecznie się na niego gapię ale jakoś skutecznie jak do tej pory się opieram , może moja Mamuśkę nakręce na niego ,miała operację a co za tym idzie narkozę i strasznie jej włosy lecą,sprawdzę jak na niej zadziała


LAUDIK czytałam na forum kręconych o tej czapce też zakładałam żeby w ten sposób wygładzić przylizać włosy,myślałam że tylko ja miałam takie pomysły
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2010-02-15 o 12:14
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora