Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Heavenlynaturalbeauty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-18, 15:07   #61
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Heavenlynaturalbeauty

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Insane, jak zwykle świetna robota
Fajne swatche i bardzo sugestywne opisy
tylko zastanawiam się, czy my mamy ten sam Dazzel Linda
Ja swojego opisywałam TUTAJ i za chiny ludowe chabra i niebieskości w nim dopatrzeć nie mogę
A z różu Bluschin 15 ja bym na Twoim miejscu nie rezygnowała. Spróbuj nanieść dosłownie odrobinę, tyci tyci na policzki chociaż.. Ja TUTAJ mam na sobie wsciekły róż i na samą myśl o nałożeniu go na siebie zrobiło mi się słabo.. A teraz to jeden z moich ulubionych odcieni Tylko wystarczy ciut za dużo, o jedno ziarenko proszku dosłownie i zamiast świeżego dziewczęcego rumieńca mamy komiczną i przerysowaną Barbie

Zastanawiałam się, czy Kosmic kiedykolwiek użyjesz, bo gdy go wyjęłam z paczki, to pomyślałam, że na zakup aż takiej neonówki to nawet ja bym nie wpadła (przy moim zamiłowaniu do wariackich odcieni)

a co do Photogenica ... no patrz, a ja sobie prawie nic nie zostawiłam, bo po jednym teście doszłam do wniosku, że nie robi to to nic A że mało w pudełku było, to porozdzielałam i moją porcję, bo po co miała leżeć
Łoo.... rzeczywiście inaczej wygląda na mnie ten Dazzel Linda
Zdjęcia całkiem dobrze oddają kolory na zdjęciach też niebieskości nie widzisz ?
Dla mnie to taki jeans z odrobiną fioletu i nie jest wcale taki brokatowy u mnie

A co do różu... może spróbuję ale to jak dojdzie mój Duo Fiber z Lumiere może jednak... Angledem zrobie sobie na bank krzywdę! Mam jeszcze inny pędzel, z Essence, jakaś limitowanka - fajny jest i nim może... ale będę miała pietra, nie ukrywam

A co do Photogenica... Hmm, no testowałam na ręce i różnica jest wyraźna nie wiem, jak zachowa się na twarzy.... Może mnie rozczaruje, jak nałożę na twarz.. Ale na razie pokładam w nim spore nadzieje Gdyby nie było już tak pochmurno, to bym wymaziała nim połowę twarzy i wkleiła zdjęcie porównawcze (bo dzisiaj absolutnie saute chodzę ) - ale przy takim świetle wątpię, żebym coś uchwyciła... może jutro...

aaa i co do neonku... noo wzięłam go z ciekawości pewnie kiedyś użyję... ja już tak mam, że jak już coś kupiłam, to się wymaziać muszę najwyżej skończy się to demakijażem

Potestowałam też juć CWM z EDM i się właśnie zakochałam, przepadłam
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując