Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-16, 20:40   #2756
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Oldzinka Pokaż wiadomość
Witam.
Dziewczyny proszę powiedzcie jak stosować ten dwufazowy nawilżacz?? Czy mogę do jednej buteleczki wlać i zmieszać podwójny kwas hialuronowy 2% wraz z olejkiem z rdzawej róży?? Bo pisze na stronie żeby to zrobić na dłoni przed nałożeniem, a dlaczego nie mogę składników zmieszać w jednej buteleczce z pompką, czy to nie wygodniej?? Chciałabym np do tego dodać koenzym Q10 1% i Witaminę E 2-3% zakupione z mazideł. Jak to upaćkać, któro najpierw do którego dodać, co z czym mieszać i w jakich proporcjach? może ktoś mi pomóc? Dziękuję ślicznie
dlatego że nie wymieszasz 2 różnych faz (olejowej - oleju i wodnej - żelu HA) bez emulgatora no i dochodzi jeszcze kwestia konserwantu - oleje są konserwowane mieszanina tokoferoli a żele HA pewnie jakimś phenoxyethanolem - taka mieszanka mogłaby się szybko popsuć.
jeśli zależy ci na jakimś bardziej kompleksowym preparacie to zrób serum - tam możesz dodać i HA i witaminy i jakieś substancje aktywne oraz konserwant
ale o szczegóły zapytaj już p. Lidię
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora