Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa seria ZIAJI do cery dojrzałej!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-16, 09:21   #44
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Question Dot.: Nowa seria ZIAJI do cery dojrzałej!!

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Podaję jeszcze dla zainteresowanych skład kremu tonującego odcień naturalny
Mam nadzieje, ze się nie pomyliłam, bo sporo tego:
Aqua (Water), Hexyl Laureate, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol, Aluminuim Starch Ocenyl succinate, Glycerin, Titanium Dioxide, Butylospermum Parkii, Ceteareth-20, Cyclomethicone, Dimethicone Eloeis Giuneensis (Palm) Oil, Hydrolyzed Rice Protein, Sodium Acrylate/Acryolyldimethyl Tourate Copoolymer, Isohexadecone, Polysorbate 80, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Zea Mays (Corn) Kernel Extract, Lecithin, Alcohol, Ursolic Acid, Xanthan Gum, Glycine Soja (Soybean) Oil, Atelocollagen, Sodium Chandroitin Sulfate, Sodium Methyloparaben, Beta-Carotene, Tocopherol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Methyparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydrantoin, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl, MethylPropional, Benzyl Salicylate, Limonene, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Citric Acid

Dodam, że kolor naturalny jest bardzo ładny (idealny dla mnie) -jasny ciepły beżowy kolorek. Jak na krem tonujący jest dość gęsty, raczej półprzezroczysty. Na twarzy raczej niewidoczny. Po nałożeniu twarz lekko sie błyszczy ale potem ten połysk znika.
Myślisz , że dla cery tłustej ten kremik będzie O.K?
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując