Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie umiem się malowac
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-24, 21:21   #6
Catrial
Raczkowanie
 
Avatar Catrial
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Nie umiem się malowac

Kup sobie dobry pędzelek do cieni, bo patyczkami z gąbeczką trudno jest cokolwiek uzyskać, ja z swoim nie potrafię się rozstać. Cień rozcieram dodatkowo palcami na zewnętrznej stronie i na dolnej powiece. Co i raz oddalaj lusterko i sprawdzaj jak wyglądasz w oddaleniu bez unoszenia brwi itp, czy wszystko jest równo. Poczytaj też jaki odcień pasuje do twojej urody. Ja mam np piwne oczy i używam ciemnoszarego cienia, czasami brązu. Musisz pamiętać, żeby nie malować się pod same brwi, bo to źle wygląda. Dla mnie również brwi są ważną częścią efektu, jaki chcę uzyskać, dlatego podkreślam ich łuk zwykłym, miękkim ołówkiem którego wcale nie widać i wygląda naturalnie Ważny jest dobry tusz do rzęs, mi najbardziej odpowiada Collosal Maybelline. Zdarza się, że czasami podczas malowania trochę odznacza się na powiece, wtedy używam mokrego patyczka do uszu i po problemie. Uważam, że do dziennego makijażu kredka jest już tutaj zbędna. Co do cieni, to Miss Sporty są wyraziste i się nie sypią, do tego cena jest przystępna, w polączeniu z pędzelkiem z końskiego włosia to coś niesamowitego Nie jestem żadną specjalistką, tylko zwykłą dziewczyną która maluje koleżanki na różne okazje.
Catrial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując