Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dwa dzisiejsze
Wątek: Dwa dzisiejsze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-01, 11:14   #22
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Dwa dzisiejsze

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie, delikatnie
Bardzo dziękuję

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Makijaz na Twojej buzce brdzo ladny i delikatny, brak jakichkolwiek zastrzezen A co do makijazu na kolezance to tez wszystko byloby ok gdyby nie kreska brazowa na dolnej i gornej powiece, nie za bardzo mi przypadla do gustu. Chociaz na zdjeciach z daleka wyglada calkiem niezle.
ewesko, no cóż chciałam mocniej koleżance podkreślić oczy (ma niesamowicie duże i piękne rzęsy ) na eskapade wieczorową

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
TY WYGLĄDASZ PIĘKNIE, DZIEWCZĘCO, DELIKATNIE PROMIENNIE.
BUZIA ROZŚWIETLONA.
i BRWI UCZESANE SĄ :p

MAKIJAŻ KOLEŻANKI TEŻ ŁADNY :d
PS. PRZEPRASZAM ZA CAPL LOCKA
Sathi bardzo dziękuję Capslockiem się nie przejmuj

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
wiec tak Twoj makijaz jest bardzo ladny, swietne cieniowanie, mimo ze jest delikatny to i tak sie postaralas, co widac , makijaz kolezanki :/ juz mniej mi sie podoba, wydaje mi sie ze lepiej Ci idzie malowanie siebie, ale moze sie myle bo to zdaje sie pierwszy makijaz jaki widze wykonany przez Ciebie na innej osobie.
coldold koleżankę malowałam pierwszy raz, może makijaz wyszedł troszke nieporadnie, ale ucze się, ucze się pilnie, bo chce umieć pomalowac każda osobe (koleżankę) która przyjdzie do mnie z prśbą o makijaż. Dziękuję za komentarz

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
Twoje zdjecia zawsze takei cieple sa hehe obie propozycje mi sie podobaja ale bym Cie zobaczyla w czyms extremalnie mocnym
gamegirl Kilka mocniejszych makijaży już wklejałam, ale ekstrmalnie mocny Hmmm....postaram się coś wymyśleć

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
1. świetna cera i rzęsy Makijaż nawet fajny, ale zdecydowanie wolę Cię "w ciemnościach", wydaje mi się, że bardziej pasują do Twojej urody.

2. Tu też fajne rzęsy i cera Ale wydaje mi się, że te kreski na dolnej powiece obciążają trochę oko i wyglądają na zmęczone. Szczerze mówiąc, to Twoją koleżnkę widze w Twoim makijażu, a Ciebie w makijażu koleżanki
waq dzięki Chciałam troszke odpocząc od mocniejszych propozycji, które ostatnio tutaj wklejałam

Cytat:
Napisane przez Nenah Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%


Cytat:
Napisane przez .:aniah:. Pokaż wiadomość
Pierwszy makijaż bardzo udany, delikatny i aksamitne cieniowanie bardzo mi się podoba Zdjęcia były robione z lampą, prawda? Błysk widać A cera godna pozazdroszczenia
Drugi makijaż jest ok, jedynie ta dolna powieka coś tam zgrzyta, chyba jest zbyta wyraźna. Cień mógłby być bardziej roztarty albo przechodzić do jaśniejszego.
aniah, owszem zdjęcia były robione z lampą. Bez lampy twarz była za bardzo rozbielona i jakaś taka sztuczna mi sie wydawała Dziękuję bardzo
Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Oba makijaże są ładne. Twój Kamila jest dośc delikatny, dziewczęcy. Zaś kolezanki wyraźniejszy, bardziej podkresla oczy.
Nic bym nie zmieniła, bo oba są OK.
Pomadko dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Makijaż nr jeden delikatny i zwiewny, chociaż nie jestem pewna czy makijaż w tym stylu Ci pasuje... Zdecydowanie lepiej wygladasz w czymś ciemniejszym, albo w delikatym ale w innej kolorystyce typu jasna zgniła zieleń. Bo te kolory, które wybrałąś tłumią twoją urodę.

Makijaż nr dwa mi się podoba ze względu na technikę, ale nie przypadła mi do gustu kolorystyka, zamiast perłowego rudego, ceglastego cienia sięgnęłabym po jakiś beż ale bo zimny brąz.

A tak poza tym to fajnie, ze wreszcie jakis nowy makijaż się pokazał do skomentowania, juz sie nudziłam ;-)
candibar bardzo dziękuję za poradę

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Candi w całej rozciągłości

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
W Twoim makijażu podoba mi się świetna cera i super rzesy Kolorystyka jak dla Ciebie zbyt jasna
Makijaz koleżanki fajny, ładnie roztarte cienie, ale tu własnie powinny byc jasniejsze kolorki według mnie
nefernefer dziękuję, wezmę sobie do serca sugestię

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
O,chyba w tak delikatnym wydaniu jeszcze Cię nie widziałam z Twoją ładną buzią, super cerą i rzęsami zawsze będziesz ładnie wyglądać
Makijaż koleżanki też mi się podoba,nic bym nie zmieniła, ładnie ten kolor podkreślił jej tęczówki

ja też
Dziękuję.




Cytat:
Napisane przez kasiaberlin Pokaż wiadomość
Oba bardzo ladne, takie delikatne, ale jestem na tak z makijazem nr 1

Dziekuję
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując