Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-07, 10:47   #4579
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję w imieniu swoim i taty za życzenia, jest naprawdę źle ale nie poddajemy się



Zielony na wypryski fajny, a Ty o której białej pisałaś? O tej SOS ? Chyba też ją chcę . A to niebieskie już przetestowałaś?
tak o tej sos niebieską zapodam dziś wieczorem na twarz zobaczymy czy w nocy da radę coś zdziałać

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Pracuję po 220-230h w miesiącu, od poniedziałku do piątku. Więc łatwo można policzyć ile dziennie siedzę w pracy. Doliczając do tego zwykłe czynności dnia codziennego i spanie czasu dla siebie zostaje niewiele. Ale wstaję o 5 i chodzę na basen przed pracą. Ale ja jak się zaprę, to nie ma zmiłuj
zazdroszczę samozaparcia. Ja jako typowy przykład człowieka-słowika znacznie lepiej funkcjonuję rano niż wieczorem. Rano mam energię i jak ćwiczę to rano mi to najlepiej wychodzi. Niestety - do pracy mam na 7 i chodzenie na basen czy siłownię przed pracą odpada a wieczorem to muszę się naprawdę baaaardzo zmobilizować zeby tyłek ruszyć bo wieczorem ja przechodzę w stan uśpienia nic mi sie nie chce

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-05-07 o 10:51
amyz jest offline Zgłoś do moderatora