Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-24, 10:05   #3217
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny, POMOCY!

Ja na razie katuję wielką (300ml) tubę mleczka LRP Dermo-Pediatrics i uważam, że jest wspaniały Posłuży mi jeszcze na dość długo, chociaż używam go nie tylko na twarz.

Sęk w tym, że mój cudem przestawiony na stosowanie filtrów mężczyzna jest na skraju odwrócenia się od tego dobrego nawyku, ponieważ wszystkie filtry wchodzą mu do oczu (ma tłustą skórę, więc migrują), które już i tak są podrażnione pracą przy komputerze, słońcem i okularami.

Czy ktoś o wrażliwych patrzałkach jest w stanie polecić coś delikatnego? Na razie testował LRP dwa rodzaje, większość od Ziaji, jakąś Lirenkę (niestety, już nie pamiętam jaką i Bielendę i jedyne, co go nie podrażniało to filtr organiczny z Aubrey Organics, który w dodatku matuje. Niestety, mają co najwyżej SPF 30, a na lato trzeba nam czegoś mocniejszego.
(swoją drogą polecam ten filtr tłustym cerom o dość ciemnym zabarwieniu - nie jest biały, więc nie bieli, jest jakby żółtawo-zielonkawy, więc niweluje zaczerwienienia, zostawia takie jakby pudrowe odczucie, matujące - wszystko, co mojej na mojej delikatnej, białej skórze było minusem - u niego okazało się plusem).
Dobrze byłoby, gdyby filtr nie kosztował 30-40zł za małą tubkę jak dla krasnala, bo wiem, że mój facet na taki deal nie pójdzie.

Z góry dziękuję za pomoc i sugestie!
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora