Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-10, 09:06   #572
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Czy dpbrze robię...? cera tłusta/mieszana...

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
też niestety mam cerę mieszaną
aha . xd



Mam do Was kilka pytań odnośnie mojej pielęgnacji.

Rano:
`myję twarz pianką oczyszczającą Rival de Loop. Jest przeznaczona ona do cery suchej, dlatego ją wybrałam, aby nie podrażniała mojej. I tak jest, jest delikatna i nie wysusza. Jednak czy może z rana warto darować sobie przemywanie buzi żelami z wodą i wystarczy przetrzeć ją tonikiem? Czy sam tonik oczyści twarz? , dodam że po nocy bardzo się świecę szczególnie na nosie o czole.
` nakładam krem nawilżający, ponieważ jest trochę przesuszona po mocno wysuszającym żelu na noc. Do tej pory przez jakiś czas używałam Humektanu, ale nie sprawdził sie Po pierwszymr azie wysypało mi całe czoło i do tej pory pozbywam się krost z tamtego wysypu. Na policzkach sprawdzał się lepiej jednak i tu zaczeło zapychać. Wróciłam do zwykłego Nivea soft. Wiem, że sporo Was odradza ten krem, zwracając uwage na skład. Jeśli o mnie chodzi to jest jedyny krem jak do tej pory, który mnie nie zapycha. Zawsze po nałożeniu go czuję coś takiego na skórze, jakby moja twarz od razu została nawilżona. Zastanawia mnie jedynie dlaczego nieraz go odradzacie jeśli nas nie zapycha? Czy powoduje inne szkody? Bo gdy sprawdza się u mnie dobrze, to jaki jest sens aby go odstawic?

Wieczorem:
`Zmywam makijaż mleczkiem Ziaji, chyba rumiankowym.
` Przecieram dla dokładniejszego efektu tonikiem Ziaji ogórkowym.
(właśnie się kończy, i planuje zrobić sobie tonik z igieł sosnowych, co Wy na to?)
` nakładam na twarz Differin, mam go jeszcze od dermatologa, teraz gdy mnie wysypało jest bardzo przydatny. Niektóre miejsca smaruje NoScarem, głownie pojedyńcze duże blizny.

Macie jakieś rady, zastrzezenia do mojej pielęgnacji?
Planuję też zaopatrzyć się w kilka produktów z Mazidł i Biochemi Urody. Byłabym wdzięczna za wszelkie porady, ew. przykłady kosmetyków jakimi powinnam zastąpić dotychczasowe.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując