Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-12, 07:16   #1395
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Minerały dają super efekt lekkości na twarzy, ale u mnie, niestety, się nie sprawdziły. Wysypuje mnie po nich.
Po każdych? Próbowałaś jednej firmy czy kilku?
Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Bardzo lubię minerały, ale wycofali mi Lumiere który pasował mi kolorystycznie (z Meow nie jest już tak fajnie) oraz nie sprawdza się u mnie połączenie filtr + minerały
Ja już kolorem przestałam się przejmować, radze sobie tlenkami, bo w ten sposób rezygnowałam z wielu odpowiadających mi formuł, nie mogąc znaleźć odcienia. Ale fakt, Lumiere są świetne i tez ubolewam. Niestety proszki mają to do siebie, że w sumie ciężko znaleźć te, które będą zgodne z naszą cerą i często tez firmy właśnie wycofują się z rynku... Moje mineralne początki były fatalne, kompletnie tego nie ogarniałam i przy pierwszym podejściu zrezygnowałam szybciej, niż zaczęłam. Dopiero za drugim razem wzięłam się za to na poważnie, uparłam się, nie zniechęcałam poszukiwaniami i uważam, że to najlepsze, co mogłam dla cery zrobić
Jakiś czas temu na kursie wizażu wysmarowały mnie klasycznym podkładem i ta skorupa/tynk, który miałam na twarzy była koszmarna. Myślałam, ze to zdrapię Na szczęście miałam jakieś resztki azjatyckiego bb i brałam ze sobą, każąc się tym malować, bo z minerałami to już nieco bardziej skomplikowana sprawa Podkład a bb to oczywiście było nieba a ziemia... Nie wiem, jak mogłam kiedyś używać drogeryjnych mazideł do twarzy...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując