Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-10, 15:51   #4123
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
...

no muszę zrobić, a chciałam to wykonać tak, żeby juz były wszystkie róże i wszystkie podkłady, po kolei jak na stronie amerykańskiej są przedstawiane. ew róże podzielić na róże i bronzery, bo przecież tam są też bronzery i na matowe/błyszczące? jeszcze pomyślę, ale chyba pomysł dzielenia na maty i błyszczące albo podpisania na zdjęciu, że te się błyszczą a te nie, będzie spoko.
tak myślę pod kątem tego czego ja szukam jak chcę coś kupić.
no ale chodzi o to, żeby nie dorabiać samych nowości, tylko wrzucić całość.
z podkładami będzie łatwiej jak je po kolei wrzucę (w poprzednich swatchach brakowało kilku). no bo będzie widać stopniowanie koloru.
Myślę, że podkłady to wszystkie razem na ręce, żeby było porównanie.
Co do róży to może podział na matowe i błyszczące lub różowe, brzoskwiniowe itp.
Afterglow i glow to typowe rozświetlacze, widziałam też chyba ze 2 bronzery.
Nie żebym Ci coś sugerowała, po prostu ja bym tak zrobiła
Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość

healthy jest w jednej z grafik które ci wcześniej podlinkowałam też
Tak, już zerknęłam

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość

petal mam pełnowymiarówkę i jest naprawdę piękny. ale jak dla mnie on jest satynowy. delikatnie się błyszczy, ale to nie błysk pojedynczych drobinek, ani tym bardziej chamskiego brokatu. satyna. nie perła.
matte sedona jest matowa, ale... ma taki pyłek błyszczący w ciepłych kolorach w sobie. nie wiem kto ją nazwał matte...
kristal rose ma drobinki, ale też jest śliczny. znaczy to jest matowy kolor ale ma w sobie mikrodrobinki błyszczące na srebrny odcień. jakby taki pyłek. ale można rozróżnić, że to jest mat+mikrodrobinki, a nie jak petal - satyna.
precious ma mikrodrobinki, efekt satynowy.
matte rose - totalnie brak drobinek, matowy, jak zgaszony ciemniejszy róż, ale efekt się stopniuje.


healthy to efekt satyny. odcień delikatnie ciemniejszy niż matte rose. no i się błyszczy na satynkę. w ogóle oba te odcienie to teraz jedne z modniejszych w szminkach :P takie jakby zgaszone róże z odrobiną ciepłego brązu. śmieszne odcienie. ten healthy to na powiekach widzę... <3
Dzięki za opis

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
też nie lubię się w takie rzeczy bawić.
a jak zamawiam zza granicy to zwykle od chińczyka jakieś pierdółki, które w sumie kosztują po max 20zł:P


Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
zamów próbki pale olive i light. któryś z tych MUSI ci podpasować, inaczej nie masz takiego odcienia skóry jak ja
Tak jest
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując