Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-10, 19:58   #4127
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość


edit. zerknęłam sobie tak z przypadku na pierwszy róż z amerykańskiej strony lucy minerals - juicy peach. tam jest podpisany, że ma minimalne drobinki. sprawdzam z tym co ja mam i... oj nie, u mnie to kategoria błyszczący jak kula dyskotekowa ;D no i co zrobić?
już mam z róży lucy kilka kategorii:
matowy
satynowy - efekt tafli, delikatny błysk
matowy+mikrodrobinki - czyli róż jest matowy, ale pojawiają się w nim małe drobinki, nie tak gęsto usiane jak w błyszczących. to jakby pyłek w kolorze zbliżonym do koloru różu, więc się tak nie rzuca w oczy
matowy+bardzo mała, ledwo widoczna ale mimo wszystko jest ilość drobinek (po roztarciu nie ma, więc można podciągać pod kategorie matową) - róż jest matowy, drobinki są zwykle srebrne, ale są jak pyłek, pojawiają się rzadko i po roztarciu nie ma już ich
błyszczące - takie gdzie od razu widać, że wszystko się błyszczy z większymi drobinkami, kula dyskotekowa
A nie mozesz po prostu stworzyc swojego autorskiego podzialu robiac te swatche? Przeciez to Twoja praca, Twoja koncepcja nie musisz sie opierac na zalozeniach zza granicznej strony Lucy czy z tej polskiej czy jednak musisz?

Moim zdaniem wlasnie taki dokladny podzial z rozszczegolnieniem efektu w przypadku zakupow za posrednictwem internetu jest wrecz kluczowy. Ile to wlasnie mialo byc rozow satynowych, a pozniej sie okazywalo ze disco brokacisko wies tanczy i spiewa
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując