Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - RATUNKU! depilacja twarzy!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 20:00   #12
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: RATUNKU! depilacja twarzy!!

postanowiłam tu coś napisać aby jakaś wizażanka, którą spotkało to samo, mogła coś pożytecznego stąd wyciągnąć.

kupiłam parę saszetek Tribiotic'u (tak jak mi poradziłyście) i tak pojechałam na wakacje.. czułam się fatalnie, bo to nic miłego mieć TAKIE podrażnienia na twarzy.. :O to nie koniec świata no ale..

smarowałam się Tribiotic'iem na noc. pomagał, podrażnienia powooooli zanikały. bardzo powoli, ale najważniejsze, że nie było gorzej.
kiedy używałam sudocremu, to było strasznie. krostki robiły się ropne, czego znieść nie mogłam i nie używałam go dłużej:/

jak już krostki zniknęły to zostały ślady.. nie wyglądało to za ładnie, ktoś mi nawet powiedział, że się pobrudziłam..
jednak postanowiłam już nie maskować tych śladów podkładami, pudrami itp- w końcu byłam na wakacjach. zapewne świeże powietrze, słoneczko zrobiły swoje i powoli to znikało. teraz nie ma ani śladu : )
jednak to wszytko trwało zbyt długo i naprawdę nie wiem, czy jeszcze raz zapragnę pozbyć się tego jasnego wąsika. nie jest tego wart.
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując