Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Impreza bez chłopaka?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-14, 00:23   #11
Bachata
Raczkowanie
 
Avatar Bachata
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 183
Dot.: Impreza bez chłopaka?

Pomijając to, że nie wyobrażam sobie pytać faceta o pozwolenie na wyjście na imprezę, nie rozumiem też tych obaw o hordy napalonych pijanych facetów. Chodzę często na imprezy i jakoś na tłumy bawiących się osób może 2-3 są naprawdę pijane i nie są w stanie się kontrolować. Zresztą mimo tego, że jestem singielką, nie lubię być zaczepiana przez obcych facetów i zawsze ich ignoruję, a jeśli jakiś się nie chce odczepić, to moi znajomi dają mu do zrozumienia, że ma szukać szczęścia gdzie indziej [i nie mówię tu o żadnej przemocy przemocy, po prostu zaraz są przy mnie i każą delikwentowi spadać]. Poza tym jeśli ktoś jest takim burakiem, że obmacuje obce dziewczyny, to zupełnie dobrze może Cię chwycić za tyłek w tramwaju
Żeby nie było, że opisuję tylko z punktu widzenia osoby bez faceta [chociaż będąc w związku miałam takie same poglądy i bez wyrzutów sumienia mówiłam facetowi, że wychodzę na imprezę]. Moja przyjaciółka uwielbia tańce latynoskie, a jej facet słuchanie klasycznego rocka i nic go nie ruszy na parkiet. Są razem prawie dwa lata i nigdy nie było to dla nich problemem, że ona wychodzi bez niego, a czasem chodziłyśmy tylko we dwie. Gdy jacyś faceci pytali ją, czy zatańczy, mówiła, że ma faceta i było po sprawie.
Aczkolwiek myślę, że ciężko jest zmienić wizję związku partnera. Mój były nie miał nic do gadania w kwestii moich imprez, bo informowałam go o moich planach z kilkudniowym wyprzedzeniem, ale zawsze zamęczał mnie smsami i siedział w domu, a facet mojej przyjaciółki zajmuje się swoimi rzeczami, idzie na koncert, spotyka z kumplami i mają tylko umowę, że informują się, kiedy wrócą do domu.
Bachata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując