Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Impreza bez chłopaka?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 09:59   #28
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Impreza bez chłopaka?

Cytat:
Napisane przez hera89 Pokaż wiadomość
Poznawaliśmy się w na wspólnych imprezach ze znajomymi, były wakacje. Potem w roku szkolnym jak to na poczatku związku chcieliśmy sie sobą nacieszyć itp. Im dłuższy związek to "zapatrzenie w siebie" mijało.. i chciałam ożywić moje życie towarzyskie no i tu problem że znajomi ważniejsi. Patrząc na sytuacje w której sie poznaliśmy myślałam że jest duszą towarzystwa a przynajmniej będzie szedł na większe ustepstwa. A słucham sie pewnie dlatego że go kocham.. a nikt kto kocha nie chce robić coś wbrew drugiej osobie.

Rozmowy i argumenty nie skutkują więc wg porad albo dam sobie z nim spokój albo za niego wyjdę xD
Nieprawda. Czasami chcemy i robimy coś wbrew tym, których kochamy (przecież nieraz coś robimy wbrew rodzicom, rodzinie, przyjaciołom).

Chore zakazy i jazdy nie mają nic wspólnego z miłością, ale z chęcią dominacji, nieufnością lub - czasami - z tym, że ktoś sam ma dużo na sumieniu. Kochaj zdrowo i normalnie, czyli dbaj o swoją wolność, szanuj samą siebie będąc w związku. Tu nie ma co na ten temat przeprowadzać rozmów i się prosić - powinna być krótka piłka "kochanie, ja Ci ufam i tego wymagam od Ciebie - idę na tą imprezę i koniec dyskusji". Jeśli facet Cię naprawdę kocha, to zrozumie to i nie będzie Cię ograniczał. Na razie to mi nie wygląda na miłość, ale na chęć manipulowania kimś i dominowania w związku, na zauroczenie, które wydaje się być miłością, za zabawę pt. "ona zrobi jak JA CHCĘ". Tak gdzie jest taki egoizm, nie wiem czy jest miejsce na szczerą, solidną miłość.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-08-14 o 10:34
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując