Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - peeling kawowy - rewelacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-02, 15:24   #2340
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
czy ktoś używa wersji z oliwką? mam w planach kupno oliwki dla dzieci właśnie do tego peelingu

no i czy naprawdę cellulit się redukuje ?
Ja używałam z oliwą z oliwek (znajoma mi przywiozła z wycieczki) ale całkiem fajnie sprawdza się do tego celu olejek wygładzający z nivea (w niebieskiej zakręcanej butelce). Skóra jest wtedy po użyciu natłuszczona, ja akurat lubię to uczucie.

Co do cellulitu to sam peeling niewiele zdziała. ale na pewno wspomoże wszelkie kuracje. Ja się swojego pozbyłam na dobre przez ćwiczenia, szorowanie gąbką do masażu i codzienne masowanie takim szczypiącym masażerem z loreala.

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
hej stosuje ten peeling od baardzo dawna, uwielbiam zapach w lazience po jego zastosowaniu, szczegolnie jesli dodam do niego cynamonu
co do cellulitu to wydaje mi sie ze w sumie kazda forma masazu sprzyja jego redukcji po tym peelingu przynajmniej moja skora jest taka gladka i napieta wiec zastanawialam sie czy nie zostawic go tak na pare minut jako takiej :maski" do ciala i w tym czasie poogarniac cos w lazience:P co o tym myslicie??;>
Cynamon lubi podrażniać, więc ja na całe ciało nie ryzykowała bym ale na uda i pośladki jak najbardziej. Taki zabieg powinien fajnie ca cellulit zadziałać.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując