Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 12:10   #5018
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez zte Pokaż wiadomość
powie mi ktos mądry co wpisał w tabelce gdzie bylo opisane jakies zachowanie, definicja i trzeba bylo wpisac znaczenie...w pierwszej rybryce ja mam socjalizacje, a reszta...wole nie pisac wiecie o co mi chodzi?
Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
1.brak (matko,ale jestem tępa - SOCJALIZACJA,a nie asocjacja,którą wpisałam )
2.anomia
3.konformizm
dziewczyny... wydaję mi się, że 3 to oportunizm, a nawet jestem tego pewna. tak napisałam. w tabeli było napisane, że to akceptowanie pomimo nie uznawania, a konformizm to przecież: i akceptowanie i uznawanie

Cytat:
Napisane przez ilusja Pokaż wiadomość
a ja napisalam, ze norwegia nalezy do UE
wiedziałam, że ktoś się położy:P ja za to nie napisałam, że Portugalia należy do nato:/ wydawało mi się, że jest za daleko żeby pant PÓŁNOCNOATLANTYCKI ją obowiązywał:P


Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Dziewoje,moja koleżanka bez zaglądania do WOSu miała z próbnego rozszerzenia ponad 70%. Wyluzujcie się, to jest przedmiot w 75 % na myślenie , eliminujcie,skupcie się , użyjcie wiedzy o świecie codziennym..


jestem po R Wosie, wydaje mi się że poza wotum i pomyłką w normie prawnej [napisałam, że składa się z przepisu i ustawy ją określającej :/ a powinna być sankcja, hipoteza etc...] mam wszystko [albo większość] dobrze generalnie jak pisałam, wydawało mi się że wszystko wiem. rozszerzenie bardzo łatwe i przyjemne



https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post12177637
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez gamaa
Czas edycji: 2009-05-06 o 12:13
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora