Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-27, 21:59   #351
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
No i też zamówiłam olejek aloesowy, wczytałam ze dobry do tłustej cery i ogólnie wyłagadza (w sumie aloes działa ok, więc olejek pewnie też).
Co to jest olejek aloesowy? Jak ma skład?

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
niezmienna, czyli czym zmywasz makijaż?ja narazie jeszcze mam mleczko z tonikiem garniera, ni będe wyrzucać, ale tak na przyszłość
Mój makijaż jest minimalistyczny - tylko korektor i puder Hauschki albo puder propolisowy. Zmywam to żelem (nienaturalnym niestety - wykańczam Calmę Ziai) albo naturalnym kremem peelingującym Lavery (nagietkowym), a czasem mleczkiem irysowym Weledy, jeśli mam zamiar jeszcze np. gdzieś wychodzić. Staram się myć twarz żelem tylko raz dziennie, wieczorem. Jeśli masz tłustą cerę i chcesz oszczędzić na zmywaczach, polecam do zmywania twarzy glinkę albo namoczone płatki owsiane.
Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie odnosnie toniku- chciałam sobie zrobic octowy, w ramach oszczędności Ale cos nie moge znaleźć jabłkowego octu. Czy może byc ocet balsamiczny?
Tu nie pomogę, bo nie wiem. W toniku chodzi o zakwaszanie cery, więc niby... ale to chyba zależy od tego, jaki jest skład tego octu balsamicznego. Ostatecznie możesz zrobić ocet jabłkowy sama - wejdź na wątek o occie na BK, tam dziewczyny pisały, jak (ja nie mam takich doświadczeń, kupuję ocet w Rossmanie).
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując