Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-17, 21:50   #4935
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a ja podejrzewam, bo z natury jestem pesymistką , że niektóre nasze diamenciki leżą sobie w UC
Serenite,
jaką kwotę masz wpisaną na pudełku??
odebrałam dzisiaj przesyłkę zamówioną sporo później, więc czas drżeć w obawie, że jeszcze trochę poczekamy ....
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Serenite zazdroszczę, śliczny jest
Ja też tydzień termu upolowałąm swojego ale jeszcze go nie ma Zaczynam sie bać bo 2 poprzednie paczki dotarły po 4-5 dniach.

A w ogóle to muszę sie pochwalić ze w piatek dotarła do mnie czarna kredka do oczu Clinique
Z jednej strony jest wysuwana (nie lubie temperowanych)a z drugiej ma gabke do rozcierania kreski.

Po 7 godzinach wyglada całkiem dobrze, troche wyblakła na dolnej powiece, na górnej jest w niezmienionym stanie, z tym że wczesniej nałożyłam na powieki bazę Lumene więc to na pewno też ma wpływ na trwałość kresek. Ogólnie nie mam zastrzeżeń, chociaz to dopiero moja druga "wysokopółkowa" kredka po Lancome.
Zobaczę jak się będzie dalej spisywać

Nie denerwujcie się, to jest dopiero tydzień Na pewno Wasze Shimmerki przyjdą jutro
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora