Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ropne krosty... POMOCY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-11, 12:43   #27
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Ropne krosty... POMOCY

Cytat:
Napisane przez Aspasia Pokaż wiadomość
Ja po ok. 9 latach leczenia , 5 różnych lekarzach i niezliczonych ilościach nieskutecznych maści, tabletek itp. zakończyłam znajomość i ze specyfikami od derma i z samym dermatologiem.

A jakie skutki to leczenie przynosi u Ciebie, jest jakaś znacząca poprawa po tych 8 latach, czy trądzik wciąż powraca ?
Jak byłam na Unidoxie [antybiotyk] to bardzo pomógł, ale co z tego jak efekt krótkotrwały, byłam też na tetracyklinie [kuracja minimum powinna trwać 3mce] moja trwała chyba 1,5 mca bo przerwałam na własne życzenie [bo jechałam na wakacje nad morze i chciałam się opalać...]. Poza tym stosowałam też pełno maści, niektóre pomagają lepiej, niektóre wcale. Aktualnie znowu powróciłam do diff, to też mój któryś z kolei dermatolog.
Zmieniłam dietę, od tygodnia zero słodyczy, zdrowo się odżywiam, sporo owoców, dużo wody, do tego mam zamiar pić herbatę z bratka, ale to nie tylko dla skóry, również chcę oczyścić organizm z toksyn [chodzi też ogólnie o wygląd ciała, bo jak będzie cieplej mam zamiar rzeźbić się, ale tu nie o tym...]. Generalnie raz jest lepiej, raz gorzej, chyba moim największym problemem jest to, że wyciskam krosty [w szczególności te podskórne] i sama sobie gorzej robię, wiem o tym. Jutro mam wizytę u dermatologa, mam kilka pytań. Zobaczymy co i jak.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując