Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o kosmetyce na Cosinusie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-13, 08:48   #9
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Co sądzicie o kosmetyce na Cosinusie?

Najlepiej poczytać opinie w Internecie - jak ja szukałam szkoły kosmetycznej, to czytałam opinie dziewczyn w szkołach typu Cosinus, Żak jest problem z materiałami potrzebnymi do wykonywania zabiegów, typu maseczki, lakiery do paznokci. Na początku wszystko cacy pięknie, szkoła bezpłatna, a potem się okazywało, że dziewczyny musiały składać się na produkty, niektóre nie płaciły... U mnie w szkole, którą znalazłam, nauka jako taka jest bezpłatna, ale płacimy właśnie taką opłatę na wyposażenie szkoły (tj. 80 zł miesięcznie, co szybko się zwraca, bo do domu wracam czasem z wykonanymi zabiegami za duże pieniądze ) i o nic nie muszę się martwić.
Cytat:
Napisane przez issia88 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że wiedza jak i praktyka jest bardzo ważna. Ja jestem po studiach, pracuje w SPA i teoria, którą nabyłam na studiach jest bardzo potrzebna, bo trzeba wiedzieć o różnych chorobach, zmianach skórnych itp. naprawdę wszystko się przydaje. A jest coraz więcej klientów, którzy potrzebują konsultacji, a nie tylko położenia maski na twarz Ja na moją praktykę na studiach nie narzekam i nie narzekałam, może dlatego, że nasza Pani była bardzo wymagająca, ale owszem jeśli czujesz braki i masz czas to ja bym na Twoim miejscu poszłam do tej szkoły. Opiniami się nie sugeruj, nigdy nikomu się nie dogodzi Ja szukałam opinii o mojej uczelni i się w pewnej chwili załamałam, a moje zdanie po ukończeniu studiów okazało się bardzo pozytywne
Ale nie tylko na studiach kosmetologicznych wiedza teoretyczna jest wymagana. Ja na moim studium mam: dermatologię, kosmetologię, chemię kosmetyczną, fizykoterapię, anatomię itp. Więc kosmetyczka też po szkole wiedzę ma, a praktyki również jest sporo.
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując