Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PASEMKA CZY CAŁE NA BLOND???? help
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-08, 22:53   #21
Anadiya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: PASEMKA CZY CAŁE NA BLOND???? help

Bardzo proszę o radę co mam zrobić. Moje naturalne włosy maja kolor ciemny blond. Robiłam na nich od dluzszego czasu platynowe pasemka ale po jakims czasie wlosy zaczely mi strasznie wypadac i sie przerzedzily ( podejrzewam ze to skutek odchudzania), dlatego postanowilam ze dam im odpoczac i przestalam na rok je rozjasniać. Na szczescie odrosty nie rzucaly sie bardzo w oczy bo mam krecone wlosy a fryzure nosze cos w stylu "wlasnie wstalam z łóżka po weselu" :P w pazdzierniku minie rok jak ich nie rozjasniam,przez caly ten zcas doprowadzilam je do porzadku,bralam Vitapil,uzywalam Seboradinu, Waxa,Kallosa,suszylam je naturalnie,wlasciwie zyly swoim zyciem. mam juz w tej chwili odrosty do polowy glowy (wlosy mam za ramiona) i chcialabym znowu miec taki jasny blond..tyle że szkoda mi teraz na takie fajnie odzywione zdrowe nowe wlosy nakladac rozjasniacz;( problem w tym ze nie lubie swojego naturalnego koloru i nie wiem co robic...z jednej strony baaardzo chcialabym znow zrobic te platynowe pasemka bo jest mi bardzo dobrze w takim kolorze a z drugiej strony szkoda mi moich "nowych" wlosow. Czy rozjasniacz rzeczywiscie tak strasznie niszczy wlosy? nawet jesli jest stosowany na wlosy w naturalnym kolorze ciemny blond? i czy mozna uzyskac dosc jasny chlodny taki perłowo popielaty blond sama farba bez uzycia rozjasniacza?
Anadiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując