Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobre solarium-Poznań
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 09:03   #8
Mycha0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: dobre solarium-Poznań

Ja również poszukuję dobrego solarium w Poznaniu, najlepiej gdyby to było na Łazarzu i miało lampy standardowe, a nie brązujące, bo zależy mi na głębokiej opaleniznie, a nie na szybkiej i krótkotrwałej opaleniźnie jaką się uzyskuje na lampach brązujących.

Ze swojego doświdczenia mogę opisać że bardzo dobre solarium BYŁO w salonie fryzjerskim RITA na Rynku Łazarskim, pisze że było bo wlasnie jest w trakcie likwidacji, a wielka szkoda.

Inne solarium jakie mogłabym polecić to solarium tam gdzie byl market Billa, obecnie leklerk czy jakoś tak, ale ostatnio to chyba się troszke pogorszyli, może już lampy do wymiany.

Kiedys chodzilam na Gąsioroskich, byłam zadowolona, a i ceny mają niskie. I lampy były standardowe. A teraz nie wiem jak tam jest, moze ktoś wie to niech napisze bo ciekawa jestem.

Na jarochowskiego koło areny - 1,20 /1 min, dobre, ale mi nie pasuje bo lampy brązujące.

Sunroyal na R.Łazarskim dobre, ale drogie i tez same lampy brązujące.

Ostatnio bylam w Tropic tez na R.Łazarskim - niestety tez lampy tylko brązujace. Ale jest ok. Dość nisklie ceny.

A wy jakie solaria w POZNANIU moglybyscie opisać? Czy ktoś był w salonie kosmetycznym / solarium na rogu Głogowskig/Sczanieckiej na I piętrze? jak tam jest i jakie lampy.
Mycha0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując