Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 15:28   #1404
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: podkrazone oczy, a nawet since

Mozesz uzywac kremow na since i korektora ktory je ukryje.

Sprobuj z zelem arnikowym od Flos Leku, albo z kremem pod oczy tej samej firmy z serii dla cery naczynkowej. Krem od YR i od Nivea Aqua Sensation( czy jakos tak sie w PL nazywa) tez sa fajne. Pod oczy regularnie uzywa trzech ostatnich produktow( zel anikowy mnie zniechecil, bo ja juz potrzebuje czegos kremowego z tluszczem, a po zelu skora mi sie sciagala, mozliwe ze tobie on wystarczy). Jestem po 30-tce i mam male nabyte since. Przy regularnym uzywaniu plus makijaz( tobie wystarczy sam korektor, jestes mloda, wiec nie musisz sie jeszcze az tak zamalowywac, tylko te newralgicne miejsca) widze poprawe. Zdecydowanie po zmyciu makijazu, wygladam swiezej. Nie wiem czy ty po miesiacu czy dwoch zauwazych roznice. Po twoim poscie domyslam sie, ze to wrodzona przypadlosc i pewnie since sa mocniejsze niz u mnie, jednak warto sprobowac. Powinnas szukac w kosmetykach wyciagu z arniki i kasztanowca, to podstawa przy walce z sincami.
Moze okazac sie, ze mimo kilkumiesiacznego uzywania kremow z tymi ziolami, nadal nic sie nie zmienilo( z dziedzicznymi sincami ciezko sie walczy), wtedy zostanie ci tylko dobry korektor pod oczy. Oczywiscie dbac o skore pod oczami i tak powinnas, bo tam skora najszybciej sie starzeje, a na dobrze nawilzonej skore, korektor lepiej wyglada, lepiej stapia sie ze skora i go nie widac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując