Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-14, 20:27   #3971
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

witajcie, całe wieki mnie tu nie było

do dziewczyn które farbowały ostatnio włoski: śliczne efekty, tym kóre nie są niestety zadowolone ze swojego kolorku życzę wytrwałości i trzymam kciuki za owocne testy z farbkami

cóż, obiecałam jakiś czas temu fotki po c10 palette.

jestem trochę zawiedziona, popaliło mi włosy, teraz niestety wypadają mi i to garściami... nie chcę ich znowu ścinać więc korzystam z chorobowego na którym jeszcze jestem i przetłuszczam je celowo, w końcu i tak siedzę w domu .

na fotkach wygląda jakbym miała pasemka to przez to że włoski nie są umyte(celowo- prosze nie krzyczeć ) ogólnie jestem zadowolona z kolorku, jest ładny chłodny, po rudym nie ma śladu, muszę go trochę wyrównać, bo przebijają mi na rudawo pasemka(tylko kilka), które miałam robione ciemnym brązem poł roku temu, ale to szczegół (różnica jest tylko w poświacie) Troszke drażni mnie to że końcówki są jaśniejsze, ale nie rzuca się to zbytnio w oczy chyba ja jestem tylko przewrazliwiona na tym punkcie
odrost mi się już pojawił...jakieś 3 milimetry, poczekam do conajmniej 1 cm i farbuję znowu, ale nie wiem czy zdecyduję się na palette tym razem...kondycja włosów znacznie się pogorszyła

zdjęcia robię komórka niestety dlatego trochę przekłamane, są bardziej srebrne w dodatku są trochę przetłuszczone więc i ciemniejsze... jutro zrobię foto już w świeżej fryzurze. dodam że fotki były robione w dzień przy oknie
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora